רוצה כמו אתמול

ליווי, ליווי אקסקלוסיבי, ליווי במרכז, ליווי בתל אביב


אני שוכבת ואין לי כוח לקום. המיטה החמה לא משחררת אותי ואני נופלת לנמנום כל שניה. אני אוהבת את הרגשה של הגוף הערום מתחת לשמכה. ועוד יותר אני אוהבת שגבר ערום  שוכב לידי. איזה כיף!. אבל למה אני ערומה לגמרי? אפילו התחתונים לא עליי. כן! מוריס היה אצלי….כן, הנה הוא שוכב ליד וישן. מה היה אתמול? בהתחלה הלכנו לראות סרט, אחרי זה בית קפה ואלכוהול. אחרי זה רחוב לילה וספסל בפרק. דיברנו על משהו, הרגשתי את הריח של הבושם שלו. היו גם צחוקים ומבטים. אז היה החום של השפתיים שלו ואש בעיניים. זאת הייתה הרגשה של הקיץ וחופש. כמובן גם שכרות  בגלל היין ובגלל הנשיקות. מה היה אחרי זה? אחרי זה כניסה לבניין, חדר מדרגות, שפתיים, חיבוקים ואז שוב פעם מילים:
"אפשר אליך?"
"כן, מהר!"
אז כניסה לדירה, בגדים ונעליים זרוקים על הרצפה. אז בקבוק יין במטבח. שתיה של יין מפה לפה. טיפות על החולצה, טיפות על הרצפה. אחרי זה שולחן. אני על השולחן והוא מולי. בגדים אחרונים על הרצפה. ואז השפתיים שלו על השדיים ועל השפתיים שלי. אז הידיים שלו על התחת. ידיים שלי על החגורה של המכנסיים. פנים שלי מול הזין שלו ואז הזין שלו בתוך הפה שלי. זין טעים. 
-"עוד" – מילים שלו.
אני כמובן לא מסוגלת לענות. זין עמוק בתוך הגרון. אין לי אוויר, רוק שלי על כל הפנים, האיפור מרוח. אני אוהבת את זה? כן. כואב לי? כן. אני רוצה עוד? כן 
-"אני רוצה סקס" – מילים שלי
-"איך את רוצה?"
אנחנו עוברים לחדר שינה, אני שוכבת על גב עם רגליים פתוחות. הלשון שלו בתוך הכוס שלי. אני מצמידה את הראש שלו כמה שיותר חזק. אז אני מתחילה לרעוד מאורגזמה. 
-"חכה, בוא נעשה את זה ככה" – מילים שלי
-"בסדר" – מילים שלו.
אני עומדת על הברכיים, הידיים על המיטה, תחת אליו. הוא מכניס את הזין, איז כיף! אני מתחילה לנועה עם התנועות שלו כדי להכניס אותו כמה שיותר עמוק. הזין שלו גדול והוא נכנס עמוק מאוד. אני שוב פעם גומרת. הוא לא. אנחנו מחליפים תנוחה.אני על הגב, הוא למעלה. הרגליים שלי עוטפים אותו והזין שלו בפנים.
-"תזיין אותי בכל הכוח!" 
הוא מגביר את הקצב, גניחות חזקות של של שנינו.
-"תעצור!"
-"אין סיכוי"
הוא מזיין אותי כמו חייה משוגעת. הכוס שלי בוער, אין לי כבר כוח. אני שוב פעם וגומרת ואז שוב פעם גומר. 
-"אני רוצה אותך לשם!" – מילים שלו
-"אתה עושה בזהירות?"
-"לא"
-"אז תעשה!"
הזין שלו בתחת. זה כואב, אני מחזיקה מעמד. אני צורחת, זה לא עוזר. מנסה להשתחרר ממנו, הוא לא נותן. אני משתחררת והוא נכנס. מנסה לזיין.
-"יבש"
-"אז תשתמש בחומר סיכה"
הוא מוציא את הזין ומכניס לפה שלי. אני מוצצת אותו, הוא מלא ברוק. אז שוב פעם זין חודר לתחת. זה כואב, אבל התשוקה הרבה יותר חזקה. הוא מזיין אותי בתחת. מדהים! הקצב שלו משוגע, הוא ממש לא מרחם על התחת שלי ואני גומרת,גומרת, גומרת!
-"אני גומר!"
-"אני רוצה בתוך הפה שלי:
הוא מוציא את הזין מהתחת ומכניס לפה שלי. הוא מזיין את הגרון ואז אני סוף סוף יכולה לטעות את הזרע שלו….
הוא מתעורר, עדיין לא פתח את העיניים שלו אבל היד שלו חיבקה אותי. כל הזכרונות האלה גרמו לכוס שלי להירטב ואני מבינה שאני רוצה המשך למפגש אינטימי.