פגישה חדשה של חברים ותיקים

ליווי סקס, סיפור ארוטי, סקס


"אני בבית" – נשמע במסדרון. בחורה צעירה ועייפה נכנסה לדירה. היא הורידה את הנעליים ונזרקה על הספה. זאת הייתה מגי, היא הייתה בחורה בת 25, יפה עם עיניים ירוקות, גוף סקסי ורגליים ארוכות. היא לא הספיקה אפילו להחזיר נשימה כאשר הטלפון שלה צלצל. "מגי, היי!" – היא שמע בטלפון. הלב שלה התחיל לפעום במהירות השיר, היא הבינה שהיא שומעת כל של בחור מבית ספר שלה. בחור שהיא היא הייתה מאוהבת בו בילדות. "אלכס? זה אתה? לא זיהיתי אותך בהתחלה" – היא ענתה לו. "תשמעי, אני בעיר, לא ראיתי אותך כמעט שנה, התגעגעתי"

שעה אחרי זה הם ישבו במטבח, שתו ונזכרו בזמנים בבית ספר ואוניברסיטה. הם צחקו והזמן עבר במהירות רבה. "כבר שתיים בלילה ומחר אני צריכה לעבודה" – מגי אמרה עם פנים עצובות. "כן
אני חושב שאני צריך ללכת. תודה על ערב נחמד" – היה אפשר לראות שאלכס לא כל כך מרוצה מזה. הוא התכופך אליה כדי לנשק אותה בלחי להגיד שלום וזה היה הרגע שהמבטים שלהם נפגשו. היא הבינה ברגע הזה שלתת לו ללכת זאת תהיה טעות הכי גדולה שלה בחיים הם אהבו אחד את השניה וחיים פשוט לא איפשרו להם להיות ביחד. ככה נשיקה על הלחי הפכה לנשיקה חושנית וארוכה.

"אלכס, מה אנחנו עושים?" – שעלה מגי. "תשתחררי חמודה" – הוא ענה לה ונישק את הצוואר שלה. -"אנחנו לא עושים שום דבר רע". בזמן שהוא ממשיך לנשק את הצוואר שלה, הוא התחיל להוריד את החולצה שלה. היא הפסיקה להתנגד והורידה את החולה שלו. אז היא התנפלה עליו כמו חיה רעבה. דקה אחרי זה הם נפלו על המיטה שלה ומסרו את עצמם לידיים של תשוקה בוערת. הידיים שלו טיילו על הגוף שלה, בדרך הם הורידו את הבגדים האחרונים שנשארו עליה. כל מה שנשאר עליה, זה רק התחתונים הרטובים שלה. מגי כמעט השתגעה מהמראה של הגוף החם של אלכס וזה גרם לה לפלות את המילים "אני רוצה אותך"

הוא לא גרם לה לחכות יותר מידה ורגע אחרי כבר היה בפנים. היא צעקה בהפתעה, כי לא ציפתה ממנו לזריזות כזאת. התנועות שלהם התחילו להיות יותר ויותר מהירות כל רגע. הגניחות של מגיה הפכו לחזקות יותר. היא השאירה שריטות על הגב שלו. הוא ניסה להכניס לה כמה שיותר עמוק. אז הוא הרגיש שהגוף שלה מתחיל לרעות. הוא התחיל לנשק את השדיים שלה, נשך את הפטמות שלה. זה הדליק אותה מחדש, היא צעקה בכל רעם, הוא המשיך לזין אותה. ואז סוף סוף הגיעה רגע השיא של שניהם בו זמנית. הם גמרו ביחד ונפלו על המיטה.