שוב פעם

סיפור ארוטי, סקס

– היי

– היי

– מזמן לא מפגשנו

– כן, שכחת ממני לגמרי. מה גרם לך להיזכר?

– שום דבר מיוחד, התגעגעתי … אבל אם אתה עשוק אני לא יפריע לך.

– רגע, מצטער. התגעגעתי גם. הטלפון שלך היה סגור, בפייסבוק חסמת אותי, להתקשר לבית לא יכולתי…בגלל בעלך. אני רוצה אותך.

– אני יודעת… אליך?

– איפה את?

– במקום הרגיל, אתה באה?

– כן, עוד מאט אני אצלך.

כמה זמן זה נמשך? 5 שנים, לא פחות. אתה נשואי, גם אני הספקתי להתחתן. וכל השנים האלה אני מנסה לשכוח אותך. אבל כל פעם מחדש כוח כל שהו גורם לי להתקשר אליך ולצלול עם הראש לתוף עולם של תשוקה, סקס ושמחה. לכמה שעות. אז שוב פעם חזרה לבני זוג שלנו.

מזל שיש לך דירה נוספת ואתה כאילו "משכיר" אותה. מעניין אם אשתך יודעת? ובעלי? אם לא הסיפור הזה אולי אף אחד לא היה מגלה. על זין אם כולם, אני רואה את הרכב שלך. אני מתיישבת במושב האחורי מחבקת אותך מאחורה ומתחילה לעסות את הכתפיים שלך. אני מרגישה איך אני מתחילה להתחרמן. גם אתה לא רגועה, אני מבינה שאני מפריעה לך לנהוג. זהו, זהו, אני מפסיקה. אני מחכה עד שנכנס לדירה שלו….שלנו לכמה שעות.

הגענו, מזמן לא נפגשנו, כבר שכחתי איך זה עובד. הרגשה שזה הכל בפעם ראשונה. אני אפילו מתביישת להתפשט. תעזור לי. אתה רואה איזה לבני נשים יפים. לבשתי אותם במיוחד בשבילך. אני רוצה להפשיט אותך, מה זה שם למטה כזה קשה…עכשיו אני רואה שאתה באמת התגעגת. אני רוצה ללטף אותו…ולנשק אותו. סגרת את העיניים…כן, אשתך לא עושה ככה, גם אני לא עושה את זה לבעלי.

למה נזכרתי בו….רק הרסתי לעצמי את המצב רוח. לא רוצה למצוץ….תנשק אותי.

אתה מנשק אותי, זה מחרמן אותי עד שאני שוכחת הכל. אני מחזירה לך את הנשיכה ולעט לעט נמסת בידיים העדינות שלה. אתה מלטף את הגב שלי, יורד אל הטוסיק ואז עובר אל השדיים. זה משחרר אותי ומרים את המצב רוח שלי. אני מחבקת אותך חזק ומושכת צמוד. הזין שלך נכנס בעדינות כי אתה פוחד לגרום לכאב. אבל אני כל כך כטובה שלא יכול להיות לי כואב. הכוס שלי נוזל על הסדין. אתה לא זז ואני לא מסוגלת להמתין יותר. אני מתחילה את התנועות בעצמי. יותר מהר ואז יותר לאט. אני סגרתי את העיניים ומנסה להקשיב לך. אני מקווצת את השרירים של הכוס, אני יודעת שאתה אוהב את זה. התנועות ממשיכות, עוד שניה ורגע השיא אמור להגיע. אבל אתה עוצר. למה? רוצה להחליף תנוחה? יכולת לתת לי לגמור, הייתי קרובה. אבל את כמו כל גבר יותר מידי עסוק בעצמך. אתה ממהר להמשיך, טוב אני עוד יקבל את שלי.

אתה מעמיד אותי על ארבע ומכניס מאחורה. חזק, כמה טוב שאני רטובה. אתה נותן לי סטירות על התחת, אתה יודעה עד כמה זה מחרמן אותי. אני רוצה יותר מהר, תזיין אותי יותר חזק. אני גומרת. זה הסיבה לחיות!