אני אוהבת למצוץ

סיפור ארוטי, סקס

כן, זה כבר לא הפעם הראשונה שלי שאני רציתי למצוץ לא אחרי ששוב פעם ראיתי יותר מידי פורנו עם מציצות. רציתי להרגיש את הזין הגדול נכנס לתוך הפה שלי. אני כותבת לו, בהתחלה כאלו בצחוק כי ידעתי שלא משנה על מה אנחנו נדבר השיחה תמיד תסתיים בשיחה על סקס. כמובן שאנחנו סוגרים על הפגישה אחרי מספר שעות, אז עוד סמס ממנו אם שאלה האם אני הולכת למצוץ לו? כמובן שרק מהשאלה הזאת גל של חום עובר דרך הגוף שלי. לא נתתי לא תשובה ברורה למרות שידעתי בוועדות מה יהיה.

סוף סוף המפגש האינטימי שלנו לא ראינו אחד את השני כמה חודשים, אני פותחת את הדלת הוא תופס אותי, מרים על הידיים ואומר עד כמה הוא התגעגע. אחרי מספר מילים שזרקנו אחד לשני, אני אומרת לא שבמספר שעות האלה מאז השיחה שלנו התחיל אצלי המחזור. כמובן שהוא מופתע, הוא שואל אותי "אז מה לה יהיה כלום?" בטח שיהיה, כי אני צוחקת.

אני לא זוכרת איך התפשטתי, הגופות החמות שלמו מחובקות. הוא יורד קצת למטה ומתחיל לשחק עם הזין על הכוס שלי, למלה, למטה בלי להכניס מבפנים. הוא משחק ככה כמה רגעים ואז דוחף בכל הכוח. הוא ממלא אותי לגמרי. אני צועקת מהפתעה ומהנאה. הוא מתחיל לזיין אותי, בהתחלה באיטיות ועדינות ואז הוא מגביר מהירות, הגניחות שלי כל רגע מתחילות להיות יותר ויותר חזקות. אני מבקשת ממנו לנשק אותי, הוא ישר עושה את מה שאני מבקשת, אנחנו מתנשקים בחושנית וברגע הזה גלים של אורגזמה מכסים אותי.

אנחנו שוכבים כמה דקות על המיטה ואז אנחנו רוצים להחליף מיקום של מהמשחקי הסקס שלנו. הוא מציעה לעבור לסלון על הספה, אני מסכימה. אני מתקרבת לספה, הוא מסובב אותי עם הפנים אליו ודוחף על הספה, מתקרב אלי ושואל עם אני אקח את הזין שלו לתוך הפה. אני כמובן אומרת שכן. העיניים שלו נפתחות חזק כי בחיים לא הסכמתי לעשות לו את זה. הוא תופס את הראש שלי ומכניס את הזין לתוך הפה שלי, אני ישר מתחילה למצוץ, כיף להרגיש את הטעם המלוח שלו.

המציצה לא ממשיכה יותר מידי זמן כי הוא מבין שאני צריכה להתרגל לזה. הוא מוציא את הזין ואומר שזה מספיק. הוא מושך אותי מהספה, מסובב עם הפנים אל הספה ונותן לי סטירה על הטוסיק. ככה הוא מרמז שאנחנו עדיין לא סיימנו. אני עולה עם הברכיים על הספה,מקפלת עם התחת למלה ככה שיהיה לנו נוח. הוא שוב פעם עם תנועה חזקה מכניס את הזין תוך החור שלי. הוא מזיין אותי בלי רחמים, אני כל כך רוצה לראות את הפנים שלי אבל אני לא מצליחה לזוז.

הוא מגיעה לקצב פשוט מטורף, המיצים שלי כבר זרמו על הרגליים. אני מרגישה שהסוף שלו כבר מתקרב, גן שלי. הוא תופס אותי על השיער וממשיך. מהמהירות אני מתחילה כבר לצרוח בלי שום יכולת לעצור את זה. ואז שנינו גומרים ביחד. אני נופלת על הספה בלי כוחות, הוא נופל עלי, אנחנו שוכבים ככה כמה דקות ואז הולכים למקלחת ביחד.