חלומות רגילות של מזכירה רגילה

אקסקלוסיבי, סיפור ארוטי, סקס

ערבי הסתיו נמשכו זמן רב. הטלפון שתק כבר מזמן. הנשמה הייתה ריקה וקרה. עבודה זה השמחה האחרונה שנשארה שלה. רק כאן היא הרגישה חום אנושי והפשירה בשקט את הנשמה שלה, כדי שבער שוב פעם להישאר לבדה. קירות לבנות של משרד אינטימי, דרך דלת פתוחה אפשר לשמוע את הכולות שלה העובדים.

קול נמוך וקטיפתי של הבוס ביקש דרך הטלפון להכין קפה ולהביא אותו למשרד. היא שמה את השפרפרת חזרה עם ידיים רועדות מהתרגשות. בזמן שהיא הכינה את הקפה היא שמע את דפיקות החזקות של הלב שלה שהיה כבר מוכן לפרוץ מגופה. "מתוק שלי, חמוד. אני פוחדת ממל ואוהבת אותך"

היא נכנסה למשרד עם מגש, הוא אפילו לא הסתובב, האצבעות שלו היו רצים על המקלדת. כתפיים רחבות בחליפה יוקרתית זזו קלות. היא שמה בזהירות את המגש על השולחן ובשקט התקרבה אלין מאחורה.

היא ניסתה כמעט ולא לנשום, היא פחדה שהוא יראה את התרגשות שלה. היא עבירה עם האצבעות בשעיר שלו, נגעה בצוואר. החום של העור שלו היה ליטף את ידיה. היא הסתכלה על הצוואר העצום שלו וליקקה את השפתיים היבשות מתשוקה. היא נגעה איתם על הצוואר שלו והריח המוכר של הגוף שלה הנעים את העף שלה ושיגעה את הראש. הוא הרמים את היד שלו ונגע איתו על הלחי שלה. ברוב התרגשות היא בקושי החזיקה את הדמעות. "הוא כל כך טוב אלי, כל כך מתוק". הוא קם לכיוון הדלת, זה היה ניראה שהוא רוצה לעזוב. היא חסמה את הדרך עם הגוף. הוא התקרב עליה ככה שהיא הרגישה את הנשימה שלו, הוא משך את היד שלו מעבר לגופה וסיבב את המפתח של המנעול.

הפה שלו תפס את השפתיים שלה והלשון נכנס כמה שיותר עמוק. הוא תפס אותה וחיבק בכל הכוח. זרם חזק עבר שני הגוף ,כאשר הוא מחבר אותם לאחד. הוא לקח את הכף יד שלה לתוך הידיים ושם על הירך שלו. היד שלה החליקה על גופו, עד שהיא לא הרגישה דרך הבד איך יצר הגברי שלו מתעורר מתחת לכף יד שלה. היא הרגישה את עור החם של ידו ואת הדם החם מתחת למכנסיים שלו. הוא ליטף בעדינות כאשר הוא לחץ חזק על ידה, כאשר הוא מכריח אותה לגלוש עם היד שלה יותר למטה.

הוא ליטף עם היד הפנויה את הצוואר ואז את הגבה שלה. "אני רוצה אותך, אני רוצה שהאיבר שלך ימלא אותי במיץ אהבה שלך". התחתונים שלה מזמן כבר היו רטובות וגוף שלה כבר כאב מרצון. הוא הוציא גניחה כאשר ידה לחצה בכל הכוח את הזין שלו דרך מכנסיים. היא שחררה את הידיים והתחילה להפשיט אותו. כאשר המכנסיים ירדו היא התיישבה מולו ונישקה את ראש, היא התחילה ללקק אותו לכל האורך.

הוא הרים אותה וסיבב עם הגב אליו. היא הרגישה איך הזין שלו נצמד לתחת שלה. הידיים שלו ליטפו את השדיים שלה, הפטמות שלה הפכו להיות קשות בגלל הנגיעות שלוף היא הייתה על סף לאבד הכרה. היא הרימה את הראש לאחור והשפתיים שלו תפסו את האוזן שלה. הוא הוריד את הידיים לחצאית שלה ומשך אותה למלה. הוא הכניס את היד לתוך התחתונים שלה ומצא את הפס הקטן של השיער. אצבעה אחד נכנסה לתוך הכוס הרטוב שלה מה שגרם לה להוציא את כל האוויר.

הוא דחף אותה על השולחן וקיפל אותה עליו. הזין שלו נכנס לתוכה כאשר הוא ממלה אותה לגמרי עם הנראה. הוא התחיל לזוז לעט לעט והיא רצתה שזה בחיים לו יגמר. אז היא הרגישה גל של הנאה עובר דרך כל הגוף שלה וגורם לו לרעוד, גניחה חזרה פרצה מה שפתיים שלה ובאותו הרגע הוא עשה את התנועה האחרונה שלה והתחיל למלות אותה בזרע שלו.

המפגש האנטימי נגמר, ביחד עם היום העבודה. שוב פעם דירה דיסקרטית שלה, ריקה. כמו הנשמה שלה.