פעם ראשונה

סיפור ארוטי, סקס

זה היה ערב רגיל , היינו במיטה. כרגיל אחרי סקס ארוך. אנחנו ביחד רק בגלל סקס. חברות שלי לא האמינו לי למרות כל הניסיונות שלי לשכנעה אותם,אבל זה מה שהיה. אז באותו ערב כרגיל נהנינו אחד מהשניה בלי בושה ומעצורים. כבר אחרי הכל שכבנו על המיטה ,רגעים, דיברנו ונחנו אחרי סקס מטורף. נרות על השולחן כבר נכבו והבגדים שלנו היו זרוקים בכל החדר. הוא הציעה לעשות לי עיסוי ארוטי, התיישב עלי והתחיל מהגב. ברגעים אינטימיים ורומנטיים כאלה אני רוצה שהוא אשאר איתי לתמיד.

בהתחלה הוא רק ליטף את הגב שלי ואז התחיל לרדת יותר למטה לטוסיק שלי. ואז הידיים שלו התחילו ללטף את הירחיים שלי. זה היה מחרמן , הוא לא מיהר לשום מקום. בזמן שהוא ממשיך עם הירחיים הוא פתח את הרגליים שלי והיד שלו עבר לכוס שלי. שכבתי על הבטן והרגשתי חסרת עונים ,בשליטה מלאה שלו. לא ידעתי לאן הוא מסתכל ומה הוא מתכנן לעשות , לא הייתה לי שליטה על מה שהוא עושה, רק יכולתי להגיב. ההרגשה הזאת די חרמנה אותי , הרגשתי שאני כבר במצב כזה שאני לא ייתן לו לעזוב אותי ככה. האצבעות שלו נכנסו בפנים , ניסיתי להראות לו מה אני רוצה. רציתי שהוא יעשה את זה עדינות ובקצב איטי וזה מה שהוא עשה. אז הוא הגביר את הקצב , הוא התחיל לתת סטירות על הטוסיק שלי בזמן שהוא מחזיק את הידיים שלי מאחורה.

הרגשתי שכל המצב הזה מחרמן אותי יותר ויותר ,התחלתי להזיז את הטוסיק שלי. רציתי שהוא יזיין אותי, הרגשתי ממש נעים,אבל עוד הייתי רחוקה מאורגזמה שלי. רמזתי לו שאני רוצה להרגיש את הזין שלו בפנים. הוא גם היה חרמן לכן הוא ענה על הבקשה שלי והכניס את הזין עד הסוף. לצערי התחלתי להרגיש שהחרמנות שלי יורדת, למרות שהוא עשה מה שרציתי. הוא זיין אותי חזק, עם יד אחד הוא תפס אותי בשיער ועם יד שניה החזיק אותי חזק בישבן. הוא גמר די מהר, זה אכזב אותי כי בדרך כלל הוא רוצה לנוח אחרי סקס.

הוא נשכב לידי , אבל המשיך ללטף את הישבן שלי. שכבתי על הבטן מאוכזבת "תנוח" אמרתי לו. הוא לא הקשיב לי, שוב פעם פתח את הרגליים שלי. חשבתי לעצמי "אם הוא לא רוצה לעצור שיהיה" . מסרתי את כל הצומת לב שלי לרגשות. ראיתי שהוא מתחיל להתעייף,הסתובבתי על הגב כדי לתת לו גישה יותר טובה. הזכרתי לו שיש לי דגדגן, הוא הבין די מהר מה אני רוצה. הוא זיין אותי עם יד אחד, יד שניה ליטפה את הדגדגן. הרגשתי שאחד האצבעות התחילה ללטף את פי הטבעת שלי וזה חרמן אותי עוד יותר.

הגניחות שלי כבר היו דומות יותר לצעקות, כמעט קרעתי את הסדינים עם הידיים. רציתי לשאול אותו עם הוא אוהב אותי, רציתי להגיד שאני אוהבת אותו. ואז הרגשתי כאלו מישו הוריד לי פטיש על הראש. זאת הייתה אורגזמה הכי חזקה בחיים שלי. הסתכלתי למטה וראיתי שאני השפרצתי. זאת הייתה פעם ראשונה בחיים שלי

בעתיד הצלחתי להגיע למצב כזה עוד כמה פעמים במפגשים אינטימיים שלנו. לצערי אחרי שנפרדנו,עד היום אף גבר לא הצליח להביא אותי למצב כזה יותר.