סקס מזדמן

אקסקלוסיבי, סקס


קוקטייל -התחלה הכי קלה ובטוחה של סקס מזדמן. סיבה לסקס כזה בדך כלל אלכוהול. שיש בערב,מועדון,הקוקטייל מוסיף לאומץ שלך. הסיבה היחידה לרצון שלך להכיר מישהי זה לסיים את הערב במפגש אינטימי. בהתחלה אתה מחפש מישהי עם מראה של דוגמנית ,אבל עם הזמן האלכוהול ורצון לסקס מורידים את הסטנדרטים. ואתה כבר מחפש מישהי שתענה על המבט המחפש שלך.

אתה לא היחיד שרוצה סקס מזדמן, גם הבנות מגעיות למקומות האלה במטרה כזאת. לא עובר הרבה זמן עד שאתה מוצא אחד כזאת. אתה רואה בעיניים שלה את ההזמנה,אתה מתקרב עליה ומזמין לה קוקטייל. רק תזהר אם היא תהיה שיכורה מידי זה לא יגמר בטוב. במקרה כזה זה או להשאיר אותה במועדון לטיפול של השומרים או לסחוב אותה לדירה דיסקרטית ולקוות שהיא לא תאשים אותך באונס על הבוקר.

אתם שותים,מכירים אחד את השני, לא בטוח שמחר תזכור את השם שלה אפילו, לא בטוח שגם היא תזכור את שלך. אין לכם על מה לדבר יותר מידי, אתם לא רוצים להכיר במאת אחד את השני. כל מה שחשוב זה ששניכם רוצים את זה. אתה מזמין מונית ולוקח אותה למפגש אינטימי אצלך או לדירה דיסקרטית בתל אביב הכי קרובה למועדון. לפעמים אתם גם תעשו את זה בשירותים של המועדון,אבל על המקרה הזה לא נדבר כאן.

אתם כבר בדירה,אין לכם על מה לדבר,שניכם יודעים למה אתם כאן. אתם מתחילים להתפשט עוד בכניסה לדירה. הדברים שלכם זרוקים על ריצפה בשביל לא מאורגן המוביל מהכניסה ועד למיטה. סקס,כן קיבלת מה שרצית. אני מקווה שלא שכחתה על הגנה?