איך הפכתי את הבוס שלי למאהב שלי

סיפור ארוטי, סקס

אחרי סיום לימודים התקבלתי לחברת פרסום גדולה בתור מזכירה של מנהל החברה, זאת לא הייתה עבודה בדיוק במקצוע שלי ,אבל החברה עבדה בתחום הלימודים שלי. עדיין ניסיון טוב לראות איך הכל עובד מבפנים וגם משכורת נחמדה מאוד. כשראיתי את המנהל הישיר שלי הייתי בשוק, היה לו יופי נדיר וכמו שגיליתי הוא גם לא היה נשואי. חצי מהבנות במשרד חלמו עליו ,אבל הוא התנהג מקצועי ביותר.

יום אחד הוא התקשר אלי בערב ואמר שמחר תהיה בגישה חשובה ואני צריכה להיראות הכי יפה שאפשר. הייתה לי חליפה עסקית לנשים כבר מזמן בבית שלא לבשתי אותה. ביחד עם עקבים זה היה ניראה מדהים. בבוקר הוא אסף אותי מהבית ,נתן מחמאה על המראה שלי ונסענו לפגישה. ישבנו בשולחן ארוך ,היה מאוד חם אז פתחתי כפתור אחד על החולצה שלי. הוא ישב ממולי וראה את זה, הבנתי שהוא נהנה מהמראה. הפגישה הייתה מאוד משעממת בשבילי ,כי לרוב מי שדיבר זה הוא. פתאום הרגשתי את הרגל שלו על הרגלי שלי.

הסתכלנו אחד על השני ,היא דיבר עם הלקוחות כאלו שום דבר לא קורא ,אבל הרגל שלו כבר הייתה על הירך הפנימי שלי. התחלתי להתחרמן מזה, הוא לא היה יכול להתקדם יותר בגלל חצאית צמודה. פתחתי את הרגליים יותר רחב. הוא הבין את הרמז והרגל שלו התחילה ללטף את הכוס שלי. לא יכולתי להחזיק יותר מידי ככה בלי לגנוח, אמרתי שאני לא מרגישה טוב ויצאתי. אחרי כמה דקות הוא יצאה בריצה ומשך אותי לשירותים

-"יש לנו 5 דקות, אני רוצה אתך"

-"אני יודעת"-עניתי לו והסתובבתי אליו עם הגב, הוא הכניס את הזין לתוך הכוס שלי והתחיל לזיין. סגרתי לעצמי את הפה כדי לא ישמעו אותו גונחת, הידיים שלו זזו על הגוף שלי כמו מטורפים. הוא הוריד יד אחד למטה והכניס לי אצבע לתחת. באותו רגע כמעט גמרתי ,הוא הוציא את הזין שלו והכניס עוד פעם,הוא עשה את זה כמה פעמים ואז הכניס אותו לחור השני. זה היה כואב ומהנה באותו זמן, הרגשה הזאת ביאה אותי לקצה,נשכתי את היד שלי בזמן שאני גומרת. הסתובבתי אליו התיישבתי על האסלה והתחלתי למצוץ לו,הוא גמר אחרי דקה. ליקקתי את כל הזרע שלו,הוא הרים אותי והתחיל לנשק. עמדנו ככה די הרבה.

כשיצאנו משירותים הלקוחות כבר לא היו, הסגן שלו הסביר שהוא סגר את העסקה. לגבינו הוא אמר שהמנהל שלי לקח אותי לבית חולים בגלל שהרגשתי רע. לא היה לנו שום דבר לעשות יותר באותו יום,אז המשכנו את המפגש האינטימי שלנו אצלו בדירה.