סיפורה של חן

ליווי, סקס נערות ליווי, שירותיליווי

חן הייתה בחורה ספורטיבית במיוחד. מגיל צעיר ההורים שלה נהגו לשלוח אותה לכל חוג אפשרי ולמרות שהיא נהנתה לרקום וליצור יצירות בקרמיקה, יותר מכל היא אהבה את חוג הספורט בו נהנתה להזיע כמויות רציניות ולהשתולל, לרוץ, לקפוץ ולהשתתף במשחקי כדור עם כל הבנים. כשגדלה והתבגרה, המשיכה לעסוק בספורט ומן הסתם, אחרי שנים של עיסוק בספורט, הגוף של חן היה לא פחות ממושלם. הגנים הטובים שקיבלה מאימא שלה הצמיחו לה שדיים זקופים וגדולים ותחת שרק מזמין נגיסה והגנים הטובים של אבא שלה תרמו לה מטר שמונים של רגלים בלתי נגמרות. היא הקפידה לטפח את עצמה מאוד, דאגה להסיר שיער תמיד, מכל מקום בגוף ואהבה מאוד להתקלח.

מה בכל זאת היה שם?
העניין עם חן היה שיותר מכל דבר אחר היא אהבה לראות סרטי סקס לסביים. איש לא ידע על התחביב שלה שכן היא תמיד הסתובבה עם גברים ומעולם לא הביעה יותר מדי עניין בנשים, אבל משנה לשנה החלה צופה באובססיביות הולכת וגוברת בסרטי סקס לסביים ותוך כדי כך החלה גם לאונן באופן יותר ויותר תדיר. יום אחד, כשהחמיצה אימון כדורעף, התקשרה אליה סווטלנה, המאמנת הרוסייה הקשוחה שלה שניסתה להבין מה עובר על חן שנראתה פחות ופחות מרוכזת באימונים האחרונים. חן סיפרה לה שהיא פשוט לא מרגישה טוב והמאמנת המסורה החליטה להגיע אל חן לדירה כדי לבדוק מה העניינים איתה. חן הייתה אז בת 22 וסווטלנה בת 34.

חן אף פעם לא סגרה את הדלת של הבית
כן, זה היה שייך לטראומת ילדות שהותירה אותה עם פחד מתמיד מלהינעל בין כותלי הבית, כך שכשהמאמנת נכנסה לדירתה של חן בדאגה רוסית אמיתית, חן לא הייתה מודעת לכך שהמאמנת חדרה לביתה. ואם כבר מדברים על חדירה, הרי שבזמן שהמאמנת נכנסה לחדרה של חן, בנרתיק שלה היה תקוע דילדו ענק ומשומן בשמן תינוקות ומולה הוקרן סרט על זוג לסביות חרמניות במיוחד. המאמנת של חן, סווטלנה, לא אמרה מילה. במקום זה היא כרעה על ברכיה, שלחה לשון ארוכה והחלה ללקק את הדגדגן של חן בתנועות מעגליות. חן הוציאה את הדילדו מהנרתיק שלה והתמסרה למגע הלשון החלקה של סווטלנה.
חן וסווטלנה עד הסוף
בשלב מסוים, כשהרטיבות שפרצה החוצה מבין השפתיים ההולכות ומתנפחות של חן כבר השאירה שלולית גדולה על הסדין, סווטלנה החליטה להפסיק לענג אותה כי היא ידעה טוב מאוד שאישה מסופקת היא אישה ישנונית. היא קמה באחת, שנייה לפני שחן הגיעה לאורגזמה, הורידה את החצאית ואת התחתונים שלה והצמידה את ראשה של חן למפשעתה המגולחת. חן ליקקה וליקקה, מצצה את הדגדגן הגדול של סווטלנה בתשוקה וללא מעצורים כשתוך כדי האקט סווטלנה מחדירה הלוך ושוב את הדילדו לווגינה של חן. תוך פחות מחמש דקות חן השפריצה סילון אדיר של ברטולין וסווטלנה המאמנת הביטה בפלא הנדיר שבקע ממנה בתאווה. "ומה אתי"? שאלה. חן הביטה בה והבטיחה שתפצה אותה בקרוב אבל שהיא חייבת לישון. סווטלנה התיישבה לידה ובעוד חן עוצמת עיניה ונרדמת, לקחה את הדילדו, הפעילה את הסרט הלסבי, אוננה במשך פחות משתי דקות, השמיעה אנחת אורגזמה קטנה כשגמרה ונפלה שדודה לצד חן על המיטה. אין צורך לציין כי מדובר היה בתחילתה של יזיזות מופלאה…