ליווי אקסקלוסיבי במרכז הארץ

אקסקלוסיבי, ליווי, ליווי אקסקלוסיבי, ליווי במרכז, ליווי בתל אביב, ליווי בתלאביב, נערות ליווי, נערות ליווי במרכז, נערות ליווי בתל אביב, נערותליווי, סקס, סקס נערות ליווי, שירותיליווי

שירותי ליווי אקסקלוסיבי כפתרון יעיל לאנשי עסקים עסוקים ונטולי בת זוג

לא פעם אני שומע את אחת הבעיות הנפוצות של האדם העובד: אין לי זמן למצוא בת זוג. לא רק שבעקבות כמות השעות שאנו מבלים במשרד ימים על גבי לילות אנו לא יכולים למצוא בנות זוג, לעיתים המשרד עצמו והחברה בה אנו עובדים מאלצים אותנו להמציא בת זוג אקראית. בלינק המצורף בסוגריים (http://cafe.themarker.com/topic/724580/) ניתן לקרוא על עוד אדם עם הקושי המדויק הזה, והתשובות הניתנות לו. אך אחרי הכל, אין ספק שמבין כל התשובות אין אחת אפילו שמתאימה למה שמחפש האדם הזה – האדם הזה מחפש מישהי שתהווה בת זוג לכל דבר ועניין – אך רק ללילה אחד. אירוע חברה לא דורש ממך זוגיות ארוכת שנים, והוא לא דורש חבר שאתה מכיר הרבה זמן, הוא דורש בת זוג. מישהי שתגיע עם שמלה ארוכה ועקבים, מישהי שתוכל לצחוק איתך ולחבק אותך ואפילו לנשק אותך, להראות לכולם שהעסקים כרגיל ולהיות חלק ממה שאתה מעוניין לייצג. בדיוק בשביל הבעיה הזו קיימים שירותי ליווי אקסקלוסיבי. לא עוד ידידה רחוקה, אקסית קרירה או בן משפחה, סוף להשפלה שאנו סופגים באופן פסיבי מהחברים לעבודה בגלל שלא הגענו עם בנות זוג – הפעם נגיע עם הטובה ביותר. הפעם נגיע עם נערות ליווי  מקצועית.

ליווי וי איי פי הוא לא בושה – נהפוכו

כשאתה מזמין שירותי ליווי אקסקלוסיבי אתה בעצם מציין שאתה אוהב רק את הטוב ביותר. ליווי וי איי פי הוא דרך יעילה ביותר להראות שכסף הוא משני עבורך, ואתה רוצה את הטוב ביותר בכל מחיר. אם תחליט לא לחשוף את העובדה שמדבר בנערת ליווי, אפילו אם מדובר על שירותי ליווי ברמה גבוהה במיוחד, תצא הרבה יותר מושך – הצלחת לתפוס את הבחורה הכי יפה באירוע, הכי סקסית, וללא ספק הכי מעניינת. כך או כך, לקרוא לדבר בושה זו בדיחה, שכן עדיין לא ראיתי גבר שהתבייש בכך שהערב הוא לוקח הביתה את האישה היפה ביותר במקום. יתרה על כך, אנשים רבים מזמינים שירותי ליווי יוקרתי, ואל תהיה מופתע אם אתה לא היחיד שהזמין נערת ליווי (ולמעשה, סיפור מצחיק שפעם קרה הוא שהזמנתי נערת ליווי והיא פגשה אחת שעובדת יחד איתה באותה חברת שירותי ליווי ברמה גבוהה, וסיפרה לי על כך בדרך חזרה לחדר המלון ששכרתי לנו). בימינו הזמנת נערות ליווי בתל אביב לאירוע או סתם כדי לשבור את הבדידות והשעמום הפך להיות דבר שבשגרה. אין סוג מסוים של אדם שמזמין נערת ליווי, אין קשר לצבע, לגיל, לדת, או למין – המזמין יכול להיות גבר אתיופי יהודי בן 29 או אישה רוסיה נוצרית בת 52, בסופו של דבר כולנו בני אדם.